Mijn Westerwolde Beweegt 0

Beweegteam

Het beweegteam van de gemeente Westerwolde bestaat uit twee sportconsulenten, verschillende sportcoaches, een beweegcoach en vakleerkrachten. Het beweegteam heeft als taak het opzetten en coördineren van beweegactiviteiten voor de verschillende doelgroepen.
 

Bastien Spiegelaar
Vakleerkracht 

b.spiegelaar@o2sv.nl
Didi Soer
Sportcoach

d.soer@hvdsg.nl

Ernst Bouwman
Sportcoach

e.bouwman@hvdsg.nl

Ilse Johannes
Stagiare 
Jack Kamminga
Sportconsulent

j.kamminga@hvdsg.nl

Marinda Dekker
stagiaire

 

Marloes de Boer
Sportcoach

m.deboer@hvdsg.nl
Marloes Leeman
Sportcoach

m.leeman@hvdsg.nl

Ron Wever
Beweegcoach

r.wever@hvdsg.nl

Siebren van der Molen
Sportconsulent

s.vandermolen@hvdsg.nl

Tim Scholtens
Sportcoach

t.scholtens@hvdsg.nl
Titia Deuling
Vakleerkracht

t.deuling@o2sv.nl

Tom Stelpstra
Vakleerkracht

t.stelpstra@o2sv.nl